החיפוש הניב 12 תוצאות

חזור

Re: תחזית רוח כנרת - התראות לנוסעים, דיווחי גולשים

לא היה כלום בכנרת , יום שני.
על ידי omers81
30 אפריל 2012, 23:03

Jump to forum
Jump to topic

Re: חדש באתר בת גלים - מד רוח בכינרת !

אמיר היקר, במעקב של שבועיים יש להס
:fg: כל רק על הגאסט ולהוסיף לו 8 קשרים . זה מה שיש בפנים....
על ידי omers81
11 מאי 2012, 22:26

Jump to forum
Jump to topic

זוקרין בתחזית שבועית מראים שבטבריה יש ירידה בין היום למחר של 2 מעלות ... צריך לעקוב. גרמי לגבי אותו שהייתה פפצה בכנרת אבל לא הגיעה לדאימונד נראה לי שיש לי הסבר... באותו היום הייתה ד.מערבית חזקה שהתחילה במגדל והתפשטה לכוון טפחה, זה היה נראה מלמעלה שהרוח חוצה את הכנרת ל -2 אבל לאורך בקו אלכסוני לכוון ...
על ידי omers81
14 יוני 2012, 18:55

Jump to forum
Jump to topic

בדיוק ההיפך... ברכיב צפוני מעגן עובד ...
ברכיב דרומי ג'ינו חורשה ..
על ידי omers81
25 יוני 2012, 21:48

Jump to forum
Jump to topic

Re: שינויים מרחיקי לכת בחופי הכנרת

אלון לגבי הסירות אין סיכוי אבל פיקוח בטיחות השיט בכנרת תצבור תאוצה. תבינו ותפנימו שיש חופים כמו ג'ינו, בורה בורה, סירונית ועוד כמה שהם בבעלות פרטית, נקנו מהמדינה בשנות ה 70' וה 60' רק אלוהים יודע איך ... הם לא קשורים לכל מה שקורה בכנרת...מה שכן, בחופים אלו הלוך להיות מהפך מסוג אחר שאני לא יכול לפרט ...
על ידי omers81
16 יולי 2012, 06:32

Jump to forum
Jump to topic

שינויים מרחיקי לכת בחופי הכנרת

אגוד ערים כנרת בשיתוף משרדי ממשלה וגורמי אכיפה מובילים כבר שנתיים מהלכים שייטיבו עם המבקרים שבאים לחופי הכנרת, לגבי החופים הפרטיים משנות ה 60' וה 70' אין הרבה מה לעשות פרט לפיקוח ואכיפה אבל אגוד ערים כנרת "לקח" לידיו מס' לא מבוטל של חופים למשל צאלון, דוגה, דוגית, לבנון, גופרה ועוד כמה כאשר...
על ידי omers81
15 יולי 2012, 21:34

Jump to forum
Jump to topic

Re: מחפש מפרש

"קרבון מחפש מפרש" זה כמו "גינה בלי עץ לימון" ...
על ידי omers81
26 ספטמבר 2013, 19:19

Jump to forum
Jump to topic

משטרת ישראל וגלישה

היום נערך בכנרת תרגיל חילוץ גולשי רוח (3 שוטרים חדשים ביחידה) ואני שואל ... בפוזו, טנריף, הוואי, צ'ילה, מרוקו, אוסטרליה ועוד מדינות כאלו ואחרות .... יש את זה ? בחינם ? שירות לאזרח מהשורה הראשונה ? באמת אני שואל ... :violin:
על ידי omers81
13 אפריל 2014, 22:01

Jump to forum
Jump to topic

Re: משטרת ישראל וגלישה

הכי מהר להתקשר 100 - האירוע משוגר ישירות למחשב בסירה, ב 90% מהמקרים סיוע לגולש יהיה בעדיפות ראשונה אך ישנם מקרים של ילד נעדר, טביעה וכיו"ב שבמקרים אלו יש תעדוף ברור אך מדובר רק בעיכוב חילוץ הגולש ולא אי הגעת סירת משטרה...הכי חשוב שמי שמודיע למשטרה שיהיה זמין, השוטרים במים יצרו איתו קשר ברוב המק...
על ידי omers81
14 אפריל 2014, 00:21

Jump to forum
Jump to topic

Re: חוף כפר נחום - צילומים עדכניים מהשטח

כרגע לא ניתן להיכנס. כניסה לחוף תעשה רק נזק, תתאזרו בסבלנות.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
על ידי omers81
29 אפריל 2014, 19:11

Jump to forum
Jump to topic