תקנון אתר בת גלים

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

נעול
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

תקנון אתר בת גלים

שליחה על ידי גולן »

לאחר 3 שנים בהן מופעל אתר בת גלים הגענו לכאלף משתמשים בפורום ולשיתוף פעולה מלא מצד (כמעט) כל עסקי גלישת הרוח בארץ.
האתר משמש כמקור אינפורמציה בלעדי לתחזיות ותנאי הים בבת גלים.
מצאנו לנכון להגדיר מספר כללים אשר ישמרו את רמת הדיונים בפורום ברמתה
הנוכחית (לטעמי לפחות לדיונים יש אופי רציני ומכובד) ויאפשרו את המשך קיומו
של האתר מבחינה כלכלית:

1. התכנים באתר יקדמו את שמירת הסביבה, שמירת החופים, שמירת הים ואת תרבות הגלישה.
2. לא תתאפשר הוצאת דיבתו של אדם או של אירגון מעל דפי האתר.
3. גופים מסחריים יוכלו לפרסם את מרכולתם באתר רק אם התקשרו בקשר ספק - לקוח עם מפעילי האתר ושילמו את דמי הפרסום.

כמובן שנמשיך להפעיל תמיד שיקול דעת לגבי תוכן הודעות ולמחוק/להדגיש הודעות
במידת הצורך.

15.11.2009:

לאור מחויבות ערכית, חוקית ומצפונית ולאור ההתרחשויות בחודשים האחרונים מצאנו לנכון לחדד את תקנון האתר ולהוסיף את המסר החשוב הבא:

אתר זה הוקם מתוך מטרה לשמור על חוף בת גלים ולקדם ענייניהם של הגולשים והמשתמשים בחוף דרך החלפת דעות והעברת מידע.

הפורומים השונים באתר הינם אחד הכלים הבאים לסייע בהגשמת מטרה זו.

הנהלת האתר עושה כמיטב יכולתה, ככל האפשר מבלי לפגוע בחופש הביטוי ומבלי לכפות דיעה או סגנון, לשמור על רמתו ו"נקיונו" של השיח ובמקרים שנראים לה מצדיקים זאת, עשוייה למחוק מילים או אמירות או הודעות או לחסום משתמשים.

כמו כן, אם לדעתכם אמירה מסויימת שהושמעה כלפיכם או כלפי אדם אחר, פוגעת בזכותכם וכו', הינכם מוזמנים לפנות אלינו ולהפנות תשומת ליבנו לכך, ואנו נעשה כמיטב יכולתנו על מנת להסיר את ההתבטאות הפוגעת.

כמו כן, על העושים שימוש בפורום לדעת, כי במקרים של התבטאויות פוגעות או מזיקות, הנהלת הפורום עלולה להידרש לחשוף את זהות המשתמש, ותעשה כן, בכפוף לחוק.

פניות יעשו ע"י משלוח אימייל לכתובת savebatgalim@gmail.com
נערך לאחרונה על ידי גולן ב 15 נובמבר 2009, 11:13, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Rauko

שאלה הקשורה פחות לתקנון ויותר לנימוסים

שליחה על ידי Rauko »

אני קורא סביל של הפורום מזה זמן מה (הכי טוב בארץ, את זה אתם יודעים).
מאחר שהפורום מוגדר כפורום בת גלים, ואני (רחמנא לצלן) תל אביבי - השאלה שלי היא כמה (אם בכלל) יהיה זה גסות רוח להתחיל להשתחל פה לשירשורים, לשאול שאלות וכו'? אני יודע שיש לא מעט שעושים את זה, אבל נראה לי במקום לשאול את החבר'ה שהפורום בתכלס שייך להם.

תודה
סמל אישי של משתמש
Amit

שליחה על ידי Amit »

הפורום שייך לכל מי שקורא/כותב בו.
סמל אישי של משתמש
alonkaplan
יצירת קשר:

שליחה על ידי alonkaplan »

Rauko - אחד הדברים היפים בפורום בת גלים זה שהוא הפך לפורום המוביל בתחום גלישת הרוח בארץ, כך שאתה יכול להרגיש חופשי לכתוב ולשאול.

גולן - התקנון אינו לגמרי ברור לי. אולי אני צריך עזרה של עו"ד גולש (אולי דורון חכם?)
1. מה יהיה על פורום הקניה והמכירה??? האם פירסום ציוד משומש לא פוגע בפרנסתם של המפרסמים באתר? (למרות שהוא פועל נפלאות לטובת הגולשים).
2. האם מתקני ציוד למיניהם לא יכולים לענות על שאלות מקצועיות בתחומם, כי אגב כך הם מפרסמים את מרכולתם?
3. האם כשאני כותב, למשל, על "טכניקות בסיסיות בגלישת רוח" http://www.batgalim.org.il/forum/viewtopic.php?t=5015 אני עובר על תקנון האתר?
"מרכולתי" היא הדרכת גלישה (סליחה על הפרסומת...) ואני כותב מתוך רצון לשתף בידע, אך אני לא רוצה להפוך לעבריין!
אגב, גם ריבים מעל גבי הפורום הם חלק מעולם הגלישה והעוסקים בו, והייתי מעוניין להמשיך ולעיין בהם. בנימוס כמובן.
תודה על תשובותיך
אלון קפלן - הדרכת גלישה
גלישת רוח, גלים, sup
שעורים / קורסים / סדנאות
סדנאות גלישת רוח בחו"ל
052-3230144
http://www.yamia.co.il" onclick="window.open(this.href);return false;
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

פורום קנייה ומכירה ימשיך לפעול במתכונתו הנוכחית - הוא משרת את ציבור
הגולשים וזו המטרה של האתר.
גורמים מסחריים צריכים ליצור עמנו קשר לפני פרסום באתר.
מי שלא ברור לו התקנון או הרציונל שעומד מאחוריו מוזמן תמיד ליצור קשר עמי או עם ירון כרמי.
אני מתנצל אישית בפני אותם האנשים שיחסכו מהם ספורי המריבות/לכלוכים והשמצות.
אני יודע שלחלק זה נורא כיף לקרוא את זה אבל כיום לבעלי אתר אינטרנט ומנהלי פורום יש אחריות מסוימת לתוכן הדברים הנכתבים באתרם ויש לכך תקדימים.

אין צורך בעורך דין - אלא אם כן זה עורך דין שהוא גם גולש רוח, קייט,
גלים ופדל בורד :lol: (אני מכיר אחד כזה)
נעול